VIII urodziny Kolonii Artystycznej


 


Wystawa do 30.12.2020

W okresie od grudnia 2012 zorganizowaliśmy 53 wystawy sztuki, kilkanaście koncertów i wiele spotkań autorskich, filmowych, spotkań z artystami i sztuką oraz wiele, wiele spotkań "nieformalnych". W ostatnim roku pomimo niesprzyjających warunków (pandemia) udało nam się zorganizować 5 wystaw, w tym 3 w galerii "Fangorówka" oraz kolejny raz uczestniczyć w Festiwalu Otwarte Ogrody.

W 2020 roku zorganizowaliśmy wystawy: 1/ Na niepogody duszy mej - zbiorowa wystawa zaprzyjaźnionych artystów 2/ Wystawa malarstwa Jolanty Mikuła 3/ Wystawa malarstwa i ilustracji Gabrieli Cichowskiej 4/ Wystawa malarstwa animalistycznego Ewy Lasek 5/ Wystawa malarstwa - aukcja charytatywna "Artyści - Fangorowi".

Serdecznie dziękujemy za współpracę Dyrekcji Ogrodu Botanicznego, Fundacji Promocji Twórczości Wojciecha Fangora i Domowi Aukcyjnemu "Artbidy". Dziękujemy artystom za współpracę i życzliwość. Dziękujemy przyjaciołom i sympatykom KA - bez was nie byłoby tego miejsca i sensu jego prowadzenia.

Do końca roku zapraszamy na wystawę okolicznościową malarstwa, ceramiki i biżuterii artystycznej w galerii Kolonia Artystyczna.

Piaseczno   -    Zalesie Dolne

ul. Dębowa 3

tel.              +48 602 20 20 20

e-mail: kolonia.art@gmail.com

MAPA DOJAZDU >

web stats

Copyright © 2013 Kolonia Artystyczna